Gait schreef: 04 jan 2022, 23:31
Hoe weet jij nou wat de leugens zijn?
Dat weet ik niet. Jij ook niet. Daarom is een algemeen uitgangspunt: als er rook is, is er vuur gewoon te kort door de bocht. Het is geen automatisme.
Terecht dat het christendom nu een nare bijsmaak heeft gekregen. Als de grote overheersende onderdrukker.
En helaas proberen ze dat nog steeds, overheersen.
Aah, je hebt er voor geleerd zie ik.
Nee hoor, even googlen op terugbetalen corona steun en kijken wat er staat.
Nog geen 15 minuten werk op basis van voor iedereen toegankelijke informatie.
Maar los van deze hele rekensom, vind jij niet dat dit lijkt op het commentaar over "linkse hobbies" uit het verleden? Is dit niet jaar op jaar staatsschulden creëren? Los van dat ondernemers nooit alles vergoed krijgen.
Je haalt nu twee zaken door elkaar:
- terugbetalen van coronasteun
- investeringen in economie
Bij de eerste heb je dus stellige dingen gezegd die niet kloppen.
Ondernemers krijgen niet alles vergoed, dat klopt. Dat stel ik ook.
Maar ze hoeven veel minder terug te betalen dan de 80 mld die jij stelde.
Daarnaast kunnen investeringen in de maatschappij helemaal geen kwaad, daar is de regering nou juist voor. Wie gaat er anders in de infrastructuur investeren ? We moeten voorbereid zijn op een stijgende zeespiegel, dat kost vele miljarden en is nodig om droge voeten te houden. Klimaatinvesteringen zijn dus gewoon noodzakelijk, geen linkse hobby. Iedereen is er inmiddels wel van overtuigd, behalve dan FVD.
Er moet geïnvesteerd worden in woningen, daar is een enorm tekort aan. Terecht dus dat daar geld heen gaat. Geen linkse hobby.
Drie miljard meer voor defensie: bepaald geen linkse hobby.
En dan de kinderopvang vaak gratis: de enige linkse hobby in het rijtje.
En ja, daar wordt meer uitgegeven en stijgen de schulden. Wat is het alternatief ? Bezuinigen ? Waarop ?
Openbaringen laat de hoer van Babylon, het getal 666 en de twee beesten zien. Er wordt veel over gespeculeerd, maar het linkt ook aan het verhaal van het volk van God dat uit Egypte gevoerd werd.
De boodschap is dat de huidige wereld waarin je kan kopen en verkopen, dus handel drijven, alleen kan doen onder de macht van satan en diens "hoer van Babylon", wat slaat op vermomming die satan aantrekt als zijnde van God afkomstig, dus de valse kerk.
Kijk naar kruistochten, Godsdienstoorlogen, de inquisitie, geldklopperij in het christendom etc..
Dus de huidige machtsstructuren is wat jou betreft: de valse kerk. Welke kerk is dan vals ? Zo te lezen is dat de katholieke kerk.....
En hoe past het WEF hier dan in ?
Met andere woorden, het wordt uitgelegd als dat heel de wereld achter de schermen door satan geregeerd wordt en via een schijn godsdienstige vertoning worden christenen op een verkeerde been gezet. Dus, je mag onder hun voorwaarden Godsdienstig zijn, maar in werkelijkheid krijg je dan met de aanbidding van satan te maken, in een christelijk jasje.
En welke christenen worden dan op het verkeerde been gezet ? Katholieken, protestanten, pinksterbeweging ?
Nee, eigenlijk niet. Hoe dubbel ook, juist in zo'n wereld bloeit het christendom juist volop. Het is juist goed voor ons. Kijk maar naar China.
Daar hebben ze ook een hoer van Babylon opgericht. De communistische staatskerk "
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Patriot ... f_Beweging" . Klinkt mooi, eerst zijn er nog wel vrijheden om bijbels te geloven, maar het begint al wel dat je de regering boven God moet stellen en beneden de 18 jaar mag iemand daar niet mee bezig zijn etc etc tot nu zo ver dat de kerk zo in elkaar zit, dat de boodschap is dat God de overheid bejubeld.
Het gevolg is dat meer dan het drievout aan christenen nu ondergronds zijn gaan opereren (zowel katholieken als protestanten) en groeit, dwars tegen de verdrukking in.
Ik ben je even kwijt. Eerst lijkt het erop dat de katholieke kerk de valse kerk is, nu niet meer.